Szanowni Państwo.

B-MEDIC jest dystrubutorem wysokiej klasy sprzętu do gabinetów stomatologicznych, protetycznych i kosmetycznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu różnego rodzaju autoklawów i urządzeń wykorzystywanych w procesie sterylizacji, jak również mikrosilników protetycznych i frezarek kosmetycznych. Zapewniamy też naszym klientom profesjonalną obsługę w zakresie instalacji, serwisowania i szkolenia z obsługi zamawianego sprzętu.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo sprzęt najbardziej popularnych i sprawdzonych producentów, których urzędzenia spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i komfortu pracy. B-MEDIC jest przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem sprzętu niemieckiej firmy TINGET GmbH – światowego lidera na rynku autoklawów i urządzeń do sterylizacji. W swojej ofercie mamy również mikrosilniki i frezarki koreańskiej firmy MicroNX. Doskonale znamy oferowane przez nas produkty i potrafimy doradzić, który sprzęt będzie najbardziej dostosowany do Państwa potrzeb.

Głównymi atutami firmy B-MEDIC są konkurencyjne ceny oferowanych urządzeń oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania sprzętu. Nasza firma zapewnia sprawną instalację oraz „przyjazne” szkolenia z obsługi nowo zakupionych urządzeń (oferujemy bezpłatną instalację i szkolenie na terenie Warszawy). Świadczymy też profesjonalną i szybką obsługę w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zachęcamy Państwa do współpracy.